Филтри -

Цистерни за гориво MAGYAR

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво MAGYAR: 23 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво MAGYAR ADR 3 ASSEN 3 COMP 33500L
36
16.750 € Без ДДВ
Година 1995-04-25 Километража Носивост 30630 кг
Белгија, HARCHIES
цистерна за гориво MAGYAR Benzin - 39520-9-LIFT-INOX
9
15.900 € Без ДДВ
Зафатнина 39 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995-04 Километража Носивост
Германија, Erkelenz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за гориво MAGYAR  Mazout Oil ALU 34.000ltr - 1k - ADR Valid 06-21
18
27.850 € Без ДДВ
Зафатнина 34000 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-03-25 Километража Носивост
Холандија, Terborg
цистерна за гориво MAGYAR Fuel tank inox 37.8 m3 / 7 comp / ADR 08/2021
34
17.500 € Без ДДВ
Година 1996-06-24 Километража Носивост 31200 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво MAGYAR
19
19.500 € Без ДДВ
Зафатнина 37 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-11-15 Километража Носивост
Холандија, Terborg
цистерна за гориво MAGYAR
6
цена на барање
Зафатнина 38 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1998 Километража 100 км Носивост 32850 кг
Украина
цистерна за гориво MAGYAR
7
14.850 € Без ДДВ
Зафатнина 39520 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1994-03 Километража Носивост
Белгија, Wingene
цистерна за гориво MAGYAR Jet fuel tank inox 36.4 m3 / 1 comp
23
20.500 € Без ДДВ
Година 2000-03-17 Километража Носивост 32500 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво MAGYAR Oil tank inox 20 m3 / 11 comp + pump/counter
44
17.000 € Без ДДВ
Година 1998-01-09 Километража Носивост 24600 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво MAGYAR Fuel tank trailer alu 43.2 m3 / 8 comp + counter
33
25.000 € Без ДДВ
Година 2007-02-01 Километража Носивост 32760 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво MAGYAR Fuel tank inox 37.4 m3 / 7 comp / ADR 01/2021
34
17.000 € Без ДДВ
Година 1995-02-24 Километража Носивост 30900 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво MAGYAR Fuel tank inox 39.5 m3 / 9 comp
25
20.500 € Без ДДВ
Година 1994-12-27 Километража Носивост 30500 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво MAGYAR Fuel tank inox 35.3 m3 / 3 comp + pump / ADR 04/2020
20
17.500 € Без ДДВ
Година 1998-11-23 Километража Носивост 32100 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво MAGYAR Fuel tank inox 37.4 m3 / 7 comp / ADR 04/2020
26
19.500 € Без ДДВ
Година 1998-11-23 Километража Носивост 31800 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво MAGYAR Fuel tank inox 38.4 m3 / 8 comp
25
19.500 € Без ДДВ
Година 1997-01-27 Километража Носивост 31640 кг
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се