Филтри -

Цистерни за гориво LINDNER & FISCHER

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво LINDNER & FISCHER: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво LINDNER & FISCHER TSA 36 LTD 3 axles 36.000 Ltr. Fuel Benzin Pump Counter ADR 2x L
23
23.800 € Без ДДВ
Година 2009-06-18 Километража Носивост 29000 кг
Холандија, Veghel
цистерна за гориво LINDNER & FISCHER TSA 36 LTD 3 axles 34.350 Ltr. Fuel Benzin Pump ADR 2x Liftachse
23
23.800 € Без ДДВ
Година 2009-04-02 Километража Носивост 29280 кг
Холандија, Veghel
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гориво LINDNER & FISCHER TSA 36 LTD 3 axles 34.350 Ltr. Fuel Benzin Pump ADR 2x Liftachse
19
23.800 € Без ДДВ
Година 2009-02-27 Километража Носивост 29280 кг
Холандија, Veghel
цистерна за гориво LINDNER & FISCHER TSA 36 LTD 3 axles 34.350 Ltr. Fuel Benzin Pump ADR 2x Liftachse
20
24.800 € Без ДДВ
Година 2010-03-30 Километража Носивост 29000 кг
Холандија, Veghel
цистерна за гориво LINDNER & FISCHER TSA 36 3 axles 34.350 Ltr. Fuel Benzin Pump Counter ADR 2x Lifta
19
23.800 € Без ДДВ
Година 2009-04-02 Километража Носивост 29280 кг
Холандија, Veghel
цистерна за гориво LINDNER & FISCHER TSA 36 LTD 3 axles 34.350 Ltr. Fuel Benzin Pump Counter ADR 2x L
23
ВИДЕО
23.800 € Без ДДВ
Година 2009-06-30 Километража Носивост 29000 кг
Холандија, Veghel
нови цистерна за гориво LINDNER & FISCHER TSA 60 SD 4-axle Fuel Tank Trailer - NEW (2 Units)
12
95.000 € Без ДДВ
Зафатнина 60 м³
Година 2016-01-01 Километража 10 км Носивост 52000 кг
Холандија, Moerdijk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се