Филтри -

Цистерни за гориво LIDER

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво LIDER: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за гориво LIDER LİDER TANKER NEW 2020 MODEL for sales (MANUFACTURER COMPANY SALE
17
21.000 € USD ≈ 24.660 US$
Зафатнина V=38 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Турција, İstanbul
нови цистерна за гориво LIDER 2020 year NEW directly from manufacturer compale stockny ready a
5
24.000 € USD ≈ 28.180 US$
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Турција, İstanbul
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се