Цистерни за гориво LDS

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост

Цистерни за гориво LDS: 9 огласа

цистерна за гориво LDS N 1 P A 37
6
€ 37.000 USD ≈ US$ 40.796
Зафатнина V=38520 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-11-24 Километража Носивост
Бугарија
цистерна за гориво LDS NPA 40-5 ALU
16
€ 15.500 USD ≈ US$ 17.090
Зафатнина V=39740 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-03-01 Километража 500000 км Носивост 28500 кг
Германија, Zittau
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гориво LDS NCP-37
1
преговара
Зафатнина V=37 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2015 Километража Носивост 28500 кг
Украина, Киев
цистерна за гориво LDS NPA 33
14
€ 7.900 USD ≈ US$ 8.711
Зафатнина V=33540 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-01-01 Километража Носивост 26000 кг
Германија, Zittau
цистерна за гориво LDS NCP-37
11
преговара
Зафатнина V=38 м³
Година 2015-04 Километража Носивост 28000 кг
Холандија
цистерна за гориво LDS NCP-37
1
преговара
Зафатнина V=37 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2019 Километража Носивост 28500 кг
Холандија, Oirschot
цистерна за гориво LDS NPA-33 ALU
15
€ 13.500 USD ≈ US$ 14.885
Зафатнина V=34550 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-02-01 Километража 500000 км Носивост 27800 кг
Германија, Zittau
цистерна за гориво LDS ADR *L4BN* naczepa cysterna*
5
€ 27.640 PLN USD PLN 120.000 ≈ US$ 30.475
Година 2008 Километража 5000 м/ч Носивост
Полска, Domaszowice
цистерна за гориво LDS LDS *naczepa cysterna*
6
€ 23.020 PLN USD PLN 99.950 ≈ US$ 25.383
Година 2008 Километража Носивост
Полска, Krzeszowice
Омилени : 0 Споредба : 0