Филтри -

Цистерни за гориво LAG од Холандија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво LAG од Холандија: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво LAG Fuel tank Alu 41.3m3 / 5 Comp
7
29.500 € Без ДДВ
Зафатнина 41.3 м³
Година 2010-01-27 Километража Носивост 33950 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво LAG Fuel tank Alu 41.3 m3 / 5 Comp
10
29.500 € Без ДДВ
Зафатнина 41.3 м³
Година 2009-11-26 Километража Носивост 33950 кг
Холандија, Hoogerheide
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гориво LAG Fuel tank alu 41 m3 / 1 comp
9
13.000 € Без ДДВ
Зафатнина 41 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-04-01 Километража Носивост 34400 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво LAG 0-2-30 PT
14
11.950 € Без ДДВ
Година 1991-05-01 Километража Носивост 24310 кг
Холандија, Vuren
цистерна за гориво LAG Fuel - pump - counter - hose
17
10.950 € Без ДДВ
Зафатнина 25000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992-04-15 Километража Носивост
Холандија, Terborg
цистерна за гориво LAG Fuel tank Alu 41.3 m3 / 5 Comp
8
29.500 € Без ДДВ
Зафатнина 41.3 м³
Година 2009-12-21 Километража 41300 км Носивост 33950 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво LAG ABS, - 3 Comp, 13.000 / 3.000 / 7.000, Pomp / Telwerk
13
3.950 € Без ДДВ
Година 1987-04-02 Километража Носивост 18470 кг
Холандија, Vriezenveen
цистерна за гориво LAG Jet fuel tank alu 41 m3 / 1 comp
18
11.200 € Без ДДВ
Година 2003-01-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво LAG Jet fuel tank alu 41 m3 / 1 comp
20
15.000 € Без ДДВ
Година 2005-01-01 Километража Носивост 36500 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво LAG Jet fuel tank alu 41 m3 / 1 comp
26
15.000 € Без ДДВ
Година 2005-02-01 Километража Носивост 36420 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво LAG Fuel tank Alu 41.3m3 / 5 Comp
8
29.500 € Без ДДВ
Зафатнина 41.3 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-12-23 Километража Носивост 33950 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво LAG Jet fuel tank alu 41 m3 / 1 comp
23
15.500 € Без ДДВ
Година 2005-02-01 Километража Носивост 36500 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво LAG Jet fuel tank alu 41 m3 / 1 comp
21
14.500 € Без ДДВ
Година 2003-05-01 Километража Носивост 36580 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво LAG 2 AXLE
9
13.900 € Без ДДВ
Зафатнина 32 м³
Година 1999-11-03 Километража Носивост 26693 кг
Холандија, Schiedam
цистерна за гориво LAG 3 AXLE FUEL TANK TRAILER
10
15.000 € Без ДДВ
Зафатнина 42 м³
Година 2006-07-17 Километража Носивост 33770 кг
Холандија, Schiedam
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се