Филтри -

Цистерни за гориво LAG од Европа

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво LAG: 21 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво LAG Tankauflieger mit 4 Kammern 36000 Liter
10
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2003-07 Километража Носивост 25470 кг
Германија, Wietmarschen/Lohne
цистерна за гориво LAG
5
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 28 м³
Година 1999 Километража Носивост
Белгија, Kontich
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гориво LAG 0-22-PT 1 Axle NL-Trailer / 25.200 Ltr / 4 Comp / Pumpe
22
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
14.400 € Без ДДВ
Година 01/2001 Километража Носивост 19050 кг
Холандија, Veghel
цистерна за гориво LAG Fuel tank Alu 41.3 m3 / 5 Comp
10
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Зафатнина 41.3 м³
Година 2009-11-26 Километража Носивост 33950 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво LAG
2
Контактирајте го продавачот
5.069 € PLN 23.000 PLN
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 300000 км Носивост
Полска, Banie
цистерна за гориво LAG Cysterna do Paliw Płynnych
25
Контактирајте го продавачот
23.140 € PLN 105.000 PLN
Зафатнина 40000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража Носивост
Полска, Widełki
цистерна за гориво LAG Cysterna do Paliw Płynnych
20
Контактирајте го продавачот
23.140 € PLN 105.000 PLN
Зафатнина 40000 л
Година 2010 Километража Носивост
Полска, Widełki
цистерна за гориво LAG Cysterna do Paliw Płynnych
11
Контактирајте го продавачот
23.140 € PLN 105.000 PLN
Зафатнина 40 м³
Година 2010 Километража Носивост
Полска, Widełki
цистерна за гориво LAG Fuel - pump - counter - hose
17
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Зафатнина 25000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992-04-15 Километража Носивост
Холандија, Terborg
цистерна за гориво LAG ALU
21
Контактирајте го продавачот
27.995 € Без ДДВ
Зафатнина 38 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2012 Километража Носивост 28880 кг
Полска, Łódź
цистерна за гориво LAG Fuel tank Alu 41.3 m3 / 5 Comp
8
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Зафатнина 41.3 м³
Година 07/2018 Километража 41300 км Носивост 33950 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво LAG 0-3-39
6
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Зафатнина 39000 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2009 Километража Носивост
Словенија
цистерна за гориво LAG
12
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Носивост
Белгија, Lummen
цистерна за гориво LAG Jet fuel tank alu 41 m3 / 1 comp
20
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Година 2005-01-01 Километража Носивост 36500 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво LAG Jet fuel tank alu 41 m3 / 1 comp
26
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Година 2005-02-01 Километража Носивост 36420 кг
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се