Филтри -

Цистерни за гориво Konturksan

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво Konturksan: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за гориво Konturksan OİL TANK AKARYAKIT TANKER
6
цена на барање
Зафатнина 33 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2021-01 Километража Носивост 36000 кг
Турција
цистерна за гориво Konturksan 2018
11
6.500 US$ EUR ≈ 5.346 €
Зафатнина 33 м³
Година Километража Носивост
Турција
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се