Филтри -

Цистерни за гориво Kingspan

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво Kingspan: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за гориво Kingspan
1
цена на барање
Година Километража Носивост
Холандија, Goudriaan
цистерна за гориво Kingspan R1225
5
аукција 13,44 € DKK USD 100 DKK ≈ 15,78 US$
Година 2010 Километража Носивост
Данска, Storvorde
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за гориво Kingspan R1225  Diesel tank
6
аукција 13,44 € DKK USD 100 DKK ≈ 15,78 US$
Зафатнина V=1.225 м³
Година 2007 Километража Носивост
Данска, Storvorde
нови цистерна за гориво Kingspan FuelMaster 2500l
12
1.293 € PLN USD 5.700 PLN ≈ 1.518 US$
Зафатнина V=2.5 м³
Година 2020 Километража Носивост
Полска, Główczyce
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се