Филтри -

Цистерни за гориво KOLUMAN

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво KOLUMAN: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво KOLUMAN
2
26.000 US$ EUR ≈ 22.140 €
Зафатнина V=34000 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 45000 км Носивост
Украина, Белая Церковь
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се