Филтри -

Цистерни за гориво KASSBOHRER од Европа

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво KASSBOHRER: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво KASSBOHRER STB
11
14.900 € Без ДДВ
Зафатнина 43250 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000-05-01 Километража 500000 км Носивост 28000 кг
Германија, Zittau
цистерна за гориво KASSBOHRER STB mit 4 Kammern
15
36.500 € Без ДДВ
Зафатнина 39300 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-10-01 Километража 500000 км Носивост 30240 кг
Германија, Zittau
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гориво KASSBOHRER 41000 Liter Petrol/fuel CityTrailer - 4 units in stock
6
9.999 € Без ДДВ
Зафатнина 41 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-01-01 Километража Носивост 28000 кг
Данска, Hedensted
цистерна за гориво KASSBOHRER 43000 Liter Fuel/Diesel Petrol Pomp Meter
6
цена на барање
Зафатнина 43 м³
Година 1990-01-02 Километража Носивост 32500 кг
Данска, Hedensted
цистерна за гориво KASSBOHRER Tank ADR 40000 Liter Fuel ADR 7,5 MM Aluminium Pomp
8
14.999 € Без ДДВ
Зафатнина 40 л
Година 1988-02-10 Километража Носивост 33000 кг
Данска, Hedensted
цистерна за гориво KASSBOHRER Tank 45000 Liter Petrol fuel ADR
6
14.999 € Без ДДВ
Зафатнина 45 м³
Година 1988-02-10 Километража Носивост 33000 кг
Данска, Hedensted
цистерна за гориво KASSBOHRER Tank 45000 Liter Fuel Petrol ADR
8
14.999 € Без ДДВ
Зафатнина 45 м³
Година 1996-02-10 Километража Носивост 33000 кг
Данска, Hedensted
цистерна за гориво KASSBOHRER STB 38
6
30.700 € Без ДДВ
Зафатнина 37800 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2015 Километража Носивост 30240 кг
Полска, Libusza
цистерна за гориво KASSBOHRER
6
45.999 € Без ДДВ
Зафатнина 40 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража Носивост
Полска, brodnica
цистерна за гориво KASSBOHRER STB 41/10-24
23
15.450 € Без ДДВ
Зафатнина 38 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000-04 Километража Носивост 27750 кг
Германија, Nidda
цистерна за гориво KASSBOHRER Tank 40000 Liter Petrol/Fuel ADR
11
16.999 € Без ДДВ
Зафатнина 40 м³
Година 2007-01-01 Километража Носивост
Данска, Hedensted
цистерна за гориво KASSBOHRER  STB40/10-24 6 CAMER
14
12.900 € Без ДДВ
Година 1991-04 Километража Носивост
Литванија, Vilnius
цистерна за гориво KASSBOHRER Tank TS 240 Petrol/Fuel 49000 L ADR
7
19.999 € Без ДДВ
Зафатнина 49 м³
Година 2001-10-29 Километража Носивост 35000 кг
Данска, Hedensted
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се