Филтри -

Цистерни за гориво KASSBOHRER

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво KASSBOHRER: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво KASSBOHRER STB 41 10 24
14
14.000 € USD ≈ 16.440 US$
Зафатнина V=39200 л Суспензија пружина/пневматски
Година 1992-05-11 Километража 650000 км Носивост 26000 кг
Бугарија
цистерна за гориво KASSBOHRER STB 40,9m3 5komor ADR
20
7.350,67 € USD ≈ 8.632 US$
Зафатнина V=40.9 м³
Година 1988 Километража Носивост
Чехија, Strančice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гориво KASSBOHRER Tank 45000 liter Fuel Pomp
8
14.999 € USD ≈ 17.610 US$
Зафатнина V=45 м³
Година 1996-02-10 Километража Носивост 33000 кг
Данска, Hedensted
цистерна за гориво KASSBOHRER Tank ADR 40000 Liter Pomp
8
14.999 € USD ≈ 17.610 US$
Зафатнина V=40 л
Година 1988-02-10 Километража Носивост 33000 кг
Данска, Hedensted
цистерна за гориво KASSBOHRER Tank 45000 Liter fuel pomp
6
14.999 € USD ≈ 17.610 US$
Зафатнина V=45 м³
Година 1988-02-10 Километража Носивост 33000 кг
Данска, Hedensted
цистерна за гориво KASSBOHRER Fuel Tanker
32
25.420 € GBP USD 22.950 GBP ≈ 29.860 US$
Зафатнина V=42200 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Километража Носивост
Обединето Кралство, Stoke on Trent
цистерна за гориво KASSBOHRER Tankauflieger, STB-ADR, L1SO
7
28.000 € USD ≈ 32.880 US$
Зафатнина V=36000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-11-25 Километража Носивост 30280 кг
Латвија, Jelgava
цистерна за гориво KASSBOHRER STS-TADR 4 Kammer Diesel/Heizöl 39.250 L
13
51.000 € USD ≈ 59.890 US$
Зафатнина V=39.25 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-11 Километража Носивост 30500 кг
Германија, Münnerstadt
цистерна за гориво KASSBOHRER Tank 40000 Liter Petrol/Fuel ADR
8
19.999 € USD ≈ 23.480 US$
Зафатнина V=40 м³
Година 2007-01-01 Километража Носивост
Данска, Hedensted
цистерна за гориво KASSBOHRER STB
11
15.500 € USD ≈ 18.200 US$
Зафатнина V=43250 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000-05-01 Километража 500000 км Носивост 28000 кг
Германија, Zittau
цистерна за гориво KASSBOHRER STB mit 4 Kammern
14
34.500 € USD ≈ 40.510 US$
Зафатнина V=39350 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-10-01 Километража 200000 км Носивост 30240 кг
Германија, Zittau
цистерна за гориво KASSBOHRER Tank TS 240 Petrol/Fuel 49000 L ADR
7
19.999 € USD ≈ 23.480 US$
Зафатнина V=49 м³
Година 2001 Километража Носивост 35000 кг
Данска, Hedensted
цистерна за гориво KASSBOHRER 41000 Liter Petrol/fuel CityTrailer - 4 units in stock
6
9.999 € USD ≈ 11.740 US$
Зафатнина V=41 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-01-01 Километража Носивост 28000 кг
Данска, Hedensted
цистерна за гориво KASSBOHRER 43000 Liter Fuel/Diesel Petrol Pomp Meter
6
цена на барање
Зафатнина V=43 м³
Година 1990-01-02 Километража Носивост 32500 кг
Данска, Hedensted
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се