Филтри -

Цистерни за гориво Jeho

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво Jeho: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за гориво Jeho 99983 Топливоцистерна (битум, дизель, бензин)
17
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 30000 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2021 Километража Носивост
Украина, Біляївка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се