Филтри -

Цистерни за гориво IVECO

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво IVECO: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
оштетен цистерна за гориво IVECO Stralis AD190S31
10
Контактирајте го продавачот
8.945 € Без ДДВ
Зафатнина 15 м³
Година 02/2010 Километража Носивост
Германија, Hutthurm
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се