Филтри -

Цистерни за гориво INOFAMA

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво INOFAMA: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за гориво INOFAMA
2
2.087 € PLN USD 9.200 PLN ≈ 2.451 US$
Зафатнина V=2000 л
Година 2020 Километража Носивост
Полска, Białystok
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се