Филтри -

Цистерни за гориво INDOX од Холандија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво INDOX од Холандија: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво INDOX Fuel tank alu 40.4 m3 / 6 comp
31
17.000 € Без ДДВ
Година 2002-05-14 Километража Носивост 30180 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво INDOX Fuel tank alu 40.5 m3 / 5 comp + pump/counter
42
29.500 € Без ДДВ
Година 2009-05-21 Километража Носивост 33300 кг
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за гориво INDOX Fuel tank alu 38 m3 / 6 comp
30
31.000 € Без ДДВ
Година 2012-07-24 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво INDOX Fuel tank alu 40.3 m3 / 6 comp
28
15.000 € Без ДДВ
Година 2000-10-20 Километража Носивост 30180 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво INDOX Fuel tank alu 40.6 m3 / 6 comp
24
19.500 € Без ДДВ
Година 1999-03-25 Километража Носивост 30200 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво INDOX Fuel tank alu 40.2 m3 / 6 comp + pump/counter
42
21.000 € Без ДДВ
Година 2004-06-30 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво INDOX Fuel tank alu 40.4 m3 / 6 comp
32
16.000 € Без ДДВ
Година 2002-05-14 Километража Носивост 30180 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво INDOX Fuel tank alu 38 m3 / 6 comp
26
31.000 € Без ДДВ
Година 2012-07-24 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво INDOX Fuel tank alu 40.4 m3 / 5 comp
32
16.000 € Без ДДВ
Година 1999-10-29 Километража Носивост 30200 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво INDOX Fuel tank alu 40.5 m3 / 5 comp
47
15.000 € Без ДДВ
Година 1999-10-29 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво INDOX Fuel tank alu 40.5 m3 / 6 comp
25
19.500 € Без ДДВ
Година 1999-04-06 Километража Носивост 30200 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво INDOX Fuel tank alu 40. 5 m3 / 6 comp
22
19.500 € Без ДДВ
Година 1999-03-25 Километража Носивост 30200 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво INDOX Fuel tank alu 40.5 m3 / 6 comp
25
19.500 € Без ДДВ
Зафатнина 40.5 м³
Година 1999-04-06 Километража Носивост 30200 кг
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се