Филтри -

Цистерни за гориво INDOX

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво INDOX: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво INDOX Fuel tank alu 40.5 m3 / 6 comp
25
19.500 € Без ДДВ
Година 1999-04-06 Километража Носивост 30200 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво INDOX Fuel tank alu 38 m3 / 6 comp
33
31.000 € Без ДДВ
Година 2012-07-24 Километража Носивост 29220 кг
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за гориво INDOX Fuel tank alu 40.4 m3 / 6 comp
48
19.000 € Без ДДВ
Година 2004-06-21 Километража Носивост 28500 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво INDOX AM-112
2
17.000 €
Зафатнина 40425 л
Година 1992 Километража Носивост
Украина, Черкаси
цистерна за гориво INDOX Fuel tank alu 40. 5 m3 / 6 comp
22
19.500 € Без ДДВ
Година 1999-03-25 Километража Носивост 30200 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво INDOX Fuel tank alu 40.5 m3 / 6 comp
25
19.500 € Без ДДВ
Зафатнина 40.5 м³
Година 1999-04-06 Километража Носивост 30200 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво INDOX CISTERNA COMBUSTIBLE  3 EJES BOMBA
9
22.000 € Без ДДВ
Година 2000 Километража Носивост
Шпанија, CIGALES (CASTILLA Y LEÓN)
цистерна за гориво INDOX
7
25.000 € Без ДДВ
Година 2003 Километража Носивост
Шпанија, Cubillas de Santa Marta
цистерна за гориво INDOX Fuel tank alu 38 m3 / 6 comp
30
31.000 € Без ДДВ
Година 2012-07-24 Километража Носивост 29220 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво INDOX Fuel tank alu 40.3 m3 / 6 comp
28
15.000 € Без ДДВ
Година 2000-10-20 Километража Носивост 30180 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво INDOX Fuel tank alu 40.6 m3 / 6 comp
24
19.500 € Без ДДВ
Година 1999-03-25 Километража Носивост 30200 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво INDOX Fuel tank alu 40.2 m3 / 6 comp + pump/counter
42
21.000 € Без ДДВ
Година 2004-06-30 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво INDOX Fuel tank alu 38 m3 / 6 comp
26
31.000 € Без ДДВ
Година 2012-07-24 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво INDOX Fuel tank alu 23.8 m3 / 4 comp + pump
35
14.500 € Без ДДВ
Година 2010-05-31 Километража Носивост 18000 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво INDOX Fuel tank alu 23.8 m3 / 4 comp + pump/counter
39
19.000 € Без ДДВ
Година 2010-01-01 Километража Носивост 18000 кг
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се