Филтри -

Цистерни за гориво HOBUR

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво HOBUR: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво HOBUR
25
28.220 € DKK USD 210.000 DKK ≈ 33.130 US$
Зафатнина V=32.5 м³
Година 2006 Километража Носивост
Норвешка, Heimdal
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се