Филтри -

Цистерни за гориво HEIL

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво HEIL: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво HEIL Thompson Fuel tank alu 30.7 m3 / 6 comp
12
12.000 € USD ≈ 14.090 US$
Година 2000 Километража Носивост 23140 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво HEIL Thompson Fuel tank alu 38 m3 / 5 comp + pump
13
12.500 € USD ≈ 14.680 US$
Година 1991-01-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гориво HEIL Thompson Fuel tank alu 28 m3 / 5 comp + pump/counter
37
14.000 € USD ≈ 16.440 US$
Година 1998-09-01 Километража Носивост 24140 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво HEIL Thompson Fuel tank alu 36 m3 / 1 comp
7
12.000 € USD ≈ 14.090 US$
Година 1991-01-01 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се