Филтри -

Цистерни за гориво FRUEHAUF

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво FRUEHAUF: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво FRUEHAUF TF34
15
21.750 €
Зафатнина 38000 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1998 Километража Носивост 31980 кг
Украина, Струмівка
цистерна за гориво FRUEHAUF
6
9.500 € Без ДДВ
Зафатнина 40 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 04/1994 Километража Носивост
Бугарија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гориво FRUEHAUF Trailer Tank
9
8.850 € Без ДДВ
Зафатнина 31.205 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1994-05 Километража Носивост
Белгија, Wingene
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се