Филтри -

Цистерни за гориво FELDBINDER

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво FELDBINDER: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво FELDBINDER KIP 52.3 Kippsilo ADR /GGVS
14
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража Носивост 33300 кг
Германија, Bakum
цистерна за гориво FELDBINDER Welgro 90WSL33-24, 7 KA, Silo Futter
15
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Зафатнина 51 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража Носивост 25460 кг
Германија, Bakum
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се