Филтри -

Цистерни за гориво EUROTANK

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво EUROTANK: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво EUROTANK 38000L, fuel tank, ADR
14
22.500 €
Зафатнина 38 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража Носивост
Естонија
цистерна за гориво EUROTANK fuel tank 19000L
10
13.500 €
Зафатнина 19 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997 Километража Носивост
Естонија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се