Филтри -

Цистерни за гориво EMILIANA SERBATOI

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво EMILIANA SERBATOI: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво EMILIANA SERBATOI TF9/50
6
цена на барање
Зафатнина 8995 м³
Година 2019 Километража Носивост
Холандија, Schiedam
цистерна за гориво EMILIANA SERBATOI TF9/50 fuel tank
6
цена на барање
Година 2019 Километража Носивост
Холандија, Schiedam
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна за гориво EMILIANA SERBATOI TF9/50 DIESEL FUEL TANK 9000L W/PUMP 230V S70887 2020 NEW/UNUSED
19
ВИДЕО
4.800 €
Година 2020 Километража Носивост
Холандија, ES Eindhoven
цистерна за гориво EMILIANA SERBATOI
3
1.980 € Без ДДВ
Зафатнина 1300 л
Година 2018 Километража Носивост
Италија, Alba, Mussotto
цистерна за гориво EMILIANA SERBATOI DIESEL CARRYTANK 440L 12V 24507L 2019
14
ВИДЕО
995 €
Зафатнина 440 л
Година 2019 Километража Носивост
Холандија, ES Eindhoven
нови цистерна за гориво EMILIANA SERBATOI TF3/50 3000 Liter Steel Fuel Tank
3
3.264 € Без ДДВ
Зафатнина 3 м³
Година 2015-01-01 Километража Носивост
Холандија, Velddriel
цистерна за гориво EMILIANA SERBATOI DIESEL CARRYTANK 440L 12V 24884L
16
ВИДЕО
995 €
Зафатнина 0.44 м³
Година 2019 Километража Носивост
Холандија, ES Eindhoven
цистерна за гориво EMILIANA SERBATOI
5
3.000 € Без ДДВ
Зафатнина 3000 л
Година 2017 Километража Носивост
Белгија, Gistel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се