Филтри -

Цистерни за гориво EKW од Европа

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво EKW: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво EKW
7
цена на барање
Зафатнина 30000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999-01-26 Километража Носивост
Белгија, Kontich
цистерна за гориво EKW
3
цена на барање
Зафатнина 40 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража Носивост
Белгија, Kontich
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за гориво EKW
13
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002 Километража Носивост
Белгија, Kontich
цистерна за гориво EKW CITERNE - 5 COMPARTIMENTEN - 38.000 L - 3 ASSEN - STUURAS
12
11.500 €
Година 1996 Километража Носивост 30080 кг
Белгија, Izegem
цистерна за гориво EKW Fuel tank alu 32 m3 / 5 comp + pump
28
14.000 € Без ДДВ
Година 1995-11-17 Километража Носивост 25400 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво EKW Fuel tank alu 32 m3 / 5 comp + pump / ADR 02/2020
20
15.000 € Без ДДВ
Година 1999-10-04 Километража Носивост 25850 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво EKW Fuel tank 40 m3 / 2 comp + PUMP / COUNTER
16
16.500 € Без ДДВ
Зафатнина 40 м³
Година 1995-11-08 Километража Носивост 31640 кг
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се