Филтри -

Цистерни за гориво DROMECH

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво DROMECH: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво DROMECH CNK-32S mit Messanlage
14
12.600 € USD ≈ 14.800 US$
Зафатнина V=33400 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-05-01 Километража 500000 км Носивост 25300 кг
Германија, Zittau
цистерна за гориво DROMECH
3
16.900 US$ EUR ≈ 14.390 €
Зафатнина V=34000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Километража Носивост
Украина, Тернополь
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за гориво DROMECH CNK 38/5 HD
6
8.500 € USD ≈ 9.982 US$
Зафатнина V=39250 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997 Километража Носивост 26300 кг
Полска, Libusza
цистерна за гориво DROMECH CNK-32-5 mit Messanlage
15
7.900 € USD ≈ 9.277 US$
Зафатнина V=33550 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999-09-01 Километража 500000 км Носивост 27400 кг
Германија, Zittau
цистерна за гориво DROMECH 37000l/4 komory
12
11.500 € USD ≈ 13.500 US$
Зафатнина V=37000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2002 Километража Носивост
Полска, Lubicz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се