Филтри -

Цистерни за гориво DONAT

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво DONAT: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за гориво DONAT Bottom Loading with recuperation system - 7 compartments
22
ВИДЕО
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Турција, Istanbul
нови цистерна за гориво DONAT 10 to 12 Compartments
26
ВИДЕО
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Танзанија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна за гориво DONAT Термос - Insulated
10
ВИДЕО
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Турција, Istanbul
нови цистерна за гориво DONAT Fuel Tanker - ADR - Бензовоз - ОТТС
7
ВИДЕО
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Русија, Krasnodar
нови цистерна за гориво DONAT Aluminum Fuel Tanker with Bottom Loading
33
ВИДЕО
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Замбија
нови цистерна за гориво DONAT OTTS and EC Certified
8
ВИДЕО
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Русија, Krasnodar
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се