Филтри -

Цистерни за гориво DOĞAN YILDIZ

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво DOĞAN YILDIZ: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво DOĞAN YILDIZ DOGAN YILDIZ 55M3 LPG
14
22.500 € Без ДДВ
Зафатнина 55 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-06-01 Километража Носивост 32150 кг
Белгија, Meer
цистерна за гориво DOĞAN YILDIZ DOGAN YILDIZ 55M3 LPG
14
22.500 € Без ДДВ
Зафатнина 55 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-06-01 Километража Носивост 32150 кг
Белгија, Meer
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гориво DOĞAN YILDIZ DOGAN YILDIZ 55M3 LPG
14
24.500 € Без ДДВ
Зафатнина 55 м³
Година 2014-06-01 Километража Носивост 32150 кг
Белгија, Meer
цистерна за гориво DOĞAN YILDIZ DOGAN YILDIZ 55M3 LPG
14
24.500 € Без ДДВ
Зафатнина 55 м³
Година 2014-06-01 Километража Носивост 32150 кг
Белгија, Meer
цистерна за гориво DOĞAN YILDIZ DOGAN YILDIZ 55M3 LPG
14
23.500 € Без ДДВ
Зафатнина 55 м³
Година 2013-06-01 Километража Носивост 32150 кг
Белгија, Meer
цистерна за гориво DOĞAN YILDIZ DOGAN YILDIZ LPG 45 M3
13
19.500 € Без ДДВ
Зафатнина 45 м³
Година 2012-06-01 Километража Носивост
Белгија, Meer
цистерна за гориво DOĞAN YILDIZ DOGAN YILDIZ 55M3 LPG
18
24.500 € Без ДДВ
Зафатнина 55 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-06-01 Километража Носивост 32150 кг
Белгија, Meer
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се