Филтри -

Цистерни за гориво COBO

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво COBO: 24 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво COBO Fuel tank alu 38.4 m3 / 6 comp
33
30.500 € Без ДДВ
Година 2012-07-03 Километража Носивост 31200 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво COBO Fuel Tank Alu 38 m3 / 2 comp ADR Valid 03/11/2020
22
24.000 € Без ДДВ
Година 2008-11-18 Километража Носивост 31300 кг
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за гориво COBO Fuel Tank Alu 38 m3 / 2 comp ADR Valid 26/11/2020
21
24.000 € Без ДДВ
Година 2008-11-18 Километража Носивост 31300 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво COBO
8
22.000 € Без ДДВ
Година 2005 Километража Носивост
Шпанија, Cubillas de Santa Marta
цистерна за гориво COBO Fuel tank alu 40.4 m3 / 6 comp
39
27.500 € Без ДДВ
Година 2000-01-01 Километража Носивост 30700 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво COBO Fuel tank alu 39.9 m3 / 5 comp / ADR 08/2019
20
19.500 € Без ДДВ
Година 1999-04-06 Километража Носивост 30260 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво COBO Fuel tank alu 39.9 m3 / 5 comp
9
18.500 € Без ДДВ
Зафатнина 39.9 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999-04-06 Километража Носивост 30260 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво COBO Fuel tank alu 41 m3 / 6 comp + pump/counter
43
26.000 € Без ДДВ
Година 2006-06-07 Километража Носивост 30240 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво COBO Fuel tank alu 38.1 m3 / 6 comp
35
29.000 € Без ДДВ
Година 2009-05-19 Километража Носивост 30900 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво COBO Fuel tank alu 38.5 m3 / 6 comp + counter
27
30.000 € Без ДДВ
Година 2010-07-16 Километража Носивост 31400 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво COBO Fuel tank alu 42.9 m3 / 6 comp + counter
28
26.000 € Без ДДВ
Година 2007-06-28 Километража Носивост 30560 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво COBO Fuel tank alu 38.3 m3 / 6 comp + counter
31
29.000 € Без ДДВ
Година 2010-09-01 Километража Носивост 30240 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво COBO Fuel tank alu 37.6 m3 / 6 comp
42
26.500 € Без ДДВ
Година 2006-05-10 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво COBO Fuel tank alu 38.2 m3 / 6 comp + counter
53
27.000 € Без ДДВ
Година 2010-09-14 Километража Носивост 31250 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гориво COBO Fuel tank alu 38.2 m3 / 6 comp
30
30.000 € Без ДДВ
Година 2012-07-03 Километража Носивост 30240 кг
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се