Филтри -

Цистерни за гориво BURG

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво BURG: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво BURG Hobur tank
11
11.900 € USD ≈ 13.970 US$
Зафатнина V=35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1993-06 Километража Носивост
Холандија, Rijssen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се