Филтри -

Цистерни за гориво BSL

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво BSL: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво BSL 30000l 13 komór DO PALIWA LUB OLEJU
11
13.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992 Километража Носивост
Полска, Jastrzębie Zdrój
цистерна за гориво BSL PODUSZKA 33 000 l
9
16.400 € Без ДДВ
Зафатнина 33 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1995-04 Километража Носивост
Полска, Jastrzębie Zdrój
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се