Филтри -

Цистерни за гориво AZKM

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво AZKM: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за гориво AZKM
2
40.400 € RUB USD 3.500.000 RUB ≈ 47.450 US$
Зафатнина V=45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Русија, Белгородская обл., г. Алексеевка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се