Филтри -

Цистерни за гориво ALIM

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво ALIM: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за гориво ALIM fuel tank trailer
48
цена на барање
Зафатнина V=42 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража Носивост 42000 кг
Турција, Konya
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се