Филтри -

Цистерни за гориво ALI RIZA USTA

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво ALI RIZA USTA: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за гориво ALI RIZA USTA БЕНЗОВОЗ
18
ВИДЕО
цена на барање
Зафатнина 30 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2020 Километража Носивост
Украина, Киев
нови цистерна за гориво ALI RIZA USTA Бензовоз
21
ВИДЕО
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 1000 км Носивост
Литванија, Panevėžys
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови цистерна за гориво ALI RIZA USTA ARU
7
ВИДЕО
цена на барање
Зафатнина 30 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Украина, Киев
цистерна за гориво ALI RIZA USTA ARU
7
60.000 US$ EUR ≈ 49.530 €
Зафатнина 32 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020-02-21 Километража 25000 км Носивост 26000 кг
Украина, Київ
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се