Филтри -

Цистерни за гориво ALAMEN

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво ALAMEN: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за гориво ALAMEN AFRİCA STANDARTS
16
Контактирајте го продавачот
25.500 US$ EUR ≈ 21.430 €
Зафатнина 45 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража Носивост 33650 кг
Турција, Antakya/Hatay
нови цистерна за гориво ALAMEN
32
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 25.210 €
Зафатнина 36 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2021 Километража Носивост
Турција, Antakya/Hatay
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна за гориво ALAMEN ALUMİNUM TANKER
16
Контактирајте го продавачот
48.000 US$ EUR ≈ 40.340 €
Зафатнина 49000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Носивост 35000 кг
Турција, Antakya/Hatay
нови цистерна за гориво ALAMEN AFRİCA STANDART
35
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 25.210 €
Зафатнина 45 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража Носивост 35000 кг
Турција, Antakya/Hatay
нови цистерна за гориво ALAMEN
32
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 23.530 €
Зафатнина 45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Носивост 40 кг
Турција, Antakya/Hatay
нови цистерна за гориво ALAMEN From the Manufacturer - Tanker trailer
10
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 23.530 €
Зафатнина 40 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Носивост 45000 кг
Турција, Antakya/Hatay
нови цистерна за гориво ALAMEN FuelTanker (Diesel-gasoline) for Sale
32
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 21.850 €
Зафатнина 45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Носивост
Турција, Antakya/Hatay
цистерна за гориво ALAMEN 2015 GUMUS TANKER TRAILER SERTEL AXLE
20
Контактирајте го продавачот
15.250 € Без ДДВ
Година 2015 Километража Носивост
Турција, Ankara
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се