Филтри -

Цистерни за гориво ACERBI

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гориво ACERBI: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гориво ACERBI Tank 40400 liter
10
23.850 € Без ДДВ
Зафатнина 40.473 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-07 Километража Носивост
Белгија, Wingene
цистерна за гориво ACERBI
5
цена на барање
Зафатнина 44.17 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража Носивост
Италија, Tortona
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гориво ACERBI 33500 liters tank
5
11.500 € Без ДДВ
Зафатнина 34000 л
Година 1982 Километража Носивост
Литванија, Dievogala
цистерна за гориво ACERBI Benzin / Diesel Dream Tank
5
22.500 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-07 Километража Носивост
Германија, Hilden
цистерна за гориво ACERBI BENZIN/DIESEL 5 KAMER 41.080 L.+METER SAMPI DUAL+ADR 07.2018
17
цена на барање
Зафатнина 41080 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003-07 Километража Носивост 30350 кг
Италија, Cremona
цистерна за гориво ACERBI TANK BENZIN/DIESEL 2004 2 KAMER=44.010 L+ADR 10.2019
18
цена на барање
Зафатнина 44010 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража Носивост 32250 кг
Италија, Cremona
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се