Филтри -

Цистерни за гас од Украина

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гас од Украина: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за гас DOĞAN YILDIZ DYZ
12
ВИДЕО
цена на барање
Зафатнина 45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Украина, Киев
нови цистерна за гас НПЦ 2742
6
70.000 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 42 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 70 км Носивост 21000 кг
Украина, Днепропетровск
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови цистерна за гас GURLESENYIL
1
цена на барање
Зафатнина 37 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража Носивост
Украина, Кривой Рог
цистерна за гас VPS CN-48
1
95.000 US$ EUR ≈ 80.280 €
Зафатнина 48 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година Километража 1000000 км Носивост 24000 кг
Украина, Дергачі
нови цистерна за гас DOĞAN YILDIZ LPG
14
ВИДЕО
цена на барање
Зафатнина 45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2020 Километража Носивост
Украина, Киев
цистерна за гас VPS сменное шасси
5
цена на барање
Зафатнина 24 м³
Година 2008 Километража Носивост 10000 кг
Украина
нови цистерна за гас EVERLAST LPG
8
ВИДЕО
цена на барање
Зафатнина 45 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 20900 кг
Украина, Одесса
цистерна за гас BC LDS сменное шасси
6
цена на барање
Година 04/2015 Километража Носивост
Украина, Киев
нови цистерна за гас PARCISA НПЦ
8
цена на барање
Зафатнина 42 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2019 Километража 70 км Носивост
Украина, Днепропетровск
нови цистерна за гас SINAN TANKER-TREYLER аммиаковоз
3
цена на барање
Зафатнина 36 м³ Суспензија хидраулично
Година 2020 Километража Носивост
Украина, Одесса
цистерна за гас
7
цена на барање
Зафатнина 21 м³
Година Километража Носивост
Украина, Киев
нови цистерна за гас NURSAN DM-LPG
1
цена на барање
Зафатнина 45 м³
Година Километража Носивост 22500 кг
Украина, Вишневе
цистерна за гас КРАПТ 9.9куб
3
3.017 € UAH 100.000 UAH
Година 2016 Километража Носивост
Украина, Романівський р-н, с.Булдичів
цистерна за гас BC LDS NCG-46
5
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2015 Километража Носивост
Украина, Киев
нови цистерна за гас Jeho 99984 LPG
4
40.000 US$ EUR ≈ 33.800 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2019 Километража Носивост
Украина, Беляевка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се