Филтри -

Цистерни за гас од Турција

Резултати од пребарување: 194 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гас од Турција: 194 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за гас ALTINORDU PRODUCER SINCE 1972, 3 AXLE 50 M3 LPG ROAD TANKER
25
цена на барање
Зафатнина 50 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2020 Километража Носивост 23000 кг
Турција, Ankara
цистерна за гас ALTINORDU PRODUCER SINCE 1972 , 3 AXLE 12 TYERS , 60 M3 LPG ROAD TANKER
30
цена на барање
Зафатнина 60 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2020 Километража Носивост 27500 кг
Турција, Ankara
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови цистерна за гас HARSAN 2020
15
цена на барање
Зафатнина 57 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2020 Километража Носивост 27000 кг
Турција
нови цистерна за гас YILTEKS 45 M3 LPG SEMI TRAILER
13
цена на барање
Зафатнина 45 м³
Година Километража Носивост
Турција, Nizip/GAZİANTEP
цистерна за гас LNG SEMI TRAILER
14
цена на барање
Година Километража Носивост
Турција, Nizip/GAZİANTEP
нови цистерна за гас YILTEKS NEW PRODUCT 57 M3 LPG TANKER
15
цена на барање
Година 2020-04 Километража Носивост
Турција
нови цистерна за гас DOĞUMAK AMMONIA NH3
25
ВИДЕО
цена на барање
Зафатнина 35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2020 Километража Носивост
Турција, Gaziantep
нови цистерна за гас DOĞUMAK ДЛЯ ПЕРЕВОЗКИ АММИАКА NH3 35 M3
12
цена на барање
Зафатнина 35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Турција, Gaziantep
нови цистерна за гас DOĞUMAK AMMONIA NH3 35M3
17
цена на барање
Зафатнина 35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража Носивост
Турција, Gaziantep
нови цистерна за гас YILTEKS NEW BOBTAIL TRANSPORT SERVICE TANK
9
цена на барање
Зафатнина 34 м³
Година 2020-05 Километража Носивост 16000 кг
Турција
цистерна за гас YILTEKS NEW DESIGN
20
цена на барање
Зафатнина 57 м³
Година 2020-03-04 Километража Носивост
Турција
нови цистерна за гас GEWOLF 30 to 45 cbm LPG Tank Trailer
19
32.000 US$ EUR ≈ 27.480 €
Зафатнина 32 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Носивост 40000 кг
Турција
нови цистерна за гас ALTINORDU PRODUCER SINCE 1972, 2 AXLE, 57 m3 (26 MT) LPG ROAD TANKER BOOGI
16
цена на барање
Зафатнина 57 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 06/2020 Километража Носивост 26 кг
Турција, Ankara
нови цистерна за гас ALTINORDU PRODUCER SINCE 1972, 3 AXLE 12 TYERS 60 M3 LPG ROAD TANKER
25
цена на барање
Зафатнина 60 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 04/2019 Километража Носивост 27600 кг
Турција, Ankara
нови цистерна за гас DOĞUMAK DM-LPG
9
цена на барање
Зафатнина 65 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Носивост
Турција, Gaziantep
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 194 огласа
Прикажи
Претплати се