Филтри -

Цистерни за гас ТРОТТЕР

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гас ТРОТТЕР: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гас ТРОТТЕР 9660
11
41.390 € RUB 3.800.000 RUB
Зафатнина 38 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража Носивост
Русија, Москва
нови цистерна за гас ТРОТТЕР 9660
61
65.350 € RUB 6.000.000 RUB
Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020-02-04 Километража Носивост 23000 кг
Русија, Москва
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се