Филтри -

Цистерни за гас од Русија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гас од Русија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за гас Maral Trailer LPG
11
31.930 € RUB 2.870.000 RUB
Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-07 Километража 3500 км Носивост 24000 кг
Русија, Москва
цистерна за гас ТРОТТЕР 9660
11
42.280 € RUB 3.800.000 RUB
Зафатнина 38 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража Носивост
Русија, Москва
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гас ACERBI 20G545PA
17
цена на барање
Зафатнина 54 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1994 Километража Носивост
Русија, Москва
цистерна за гас Maral Trailer
28
29.490 € RUB 2.650.000 RUB
Зафатнина 50 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража Носивост
Русија, Москва
цистерна за гас BC LDS N1 NG-48
20
38.940 € RUB 3.500.000 RUB
Зафатнина 48.8 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража Носивост
Русија, Москва
цистерна за гас ACERBI 20g38p
13
35.610 € RUB 3.200.000 RUB
Зафатнина 52.14 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001 Километража Носивост
Русија, Москва
нови цистерна за гас ТРОТТЕР 9660
61
66.760 € RUB 6.000.000 RUB
Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020-02-04 Километража Носивост 23000 кг
Русија, Москва
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се