Филтри -

Цистерни за гас од Литванија

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гас од Литванија: 21 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гас INTERCONSULT 24 000 liter
10
12.500 € Без ДДВ
Зафатнина 24000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1985 Километража Носивост
Литванија, Dievogala
цистерна за гас Barneoud 2x12000 Liters/pump/dispenser
11
8.500 €
Зафатнина 24 м³
Година 2008 Километража Носивост
Литванија, Dievogala
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за гас ACERBI 12 m3
4
5.500 €
Зафатнина 12 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража Носивост
Литванија, Dievogala
цистерна за гас ZBA LPG cylinders PROPAN BUTAN
1
цена на барање
Година 1990 Километража Носивост
Литванија, Dievogala
цистерна за гас OMSP MACOLA
14
27.000 € Без ДДВ
Зафатнина 63000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Километража Носивост
Литванија, Dievogala
цистерна за гас 12 500 liter
4
3.500 € Без ДДВ
Зафатнина 12500 л Суспензија пружина/пружина
Година 1989 Километража Носивост
Литванија, Dievogala
цистерна за гас 50000 liter storage GAS tanks
6
13.500 €
Зафатнина 50000 л
Година 1968 Километража Носивост
Литванија, Dievogala
цистерна за гас 50 000 liter Gas-LPG storage tank
2
13.500 €
Зафатнина 50 м³
Година Километража Носивост
Литванија, Dievogala
цистерна за гас 13 250 liter
10
10.000 € Без ДДВ
Зафатнина 13250 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1994 Километража Носивост 15060 кг
Литванија, Dievogala
цистерна за гас 25000 liter storage tanks. 4 units
2
8.500 € Без ДДВ
Зафатнина 25000 л
Година 06/1990 Километража Носивост
Литванија, Dievogala
цистерна за гас OMSP MACOLA TBT24N
9
12.500 € Без ДДВ
Зафатнина 24000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998 Километража Носивост 10620 кг
Литванија, Dievogala
цистерна за гас 50000 liter GAS tanks, 2 units left
5
13.500 €
Година 1968 Километража Носивост
Литванија, Dievogala
цистерна за гас LAG 33500 liter LPG
13
13.500 € Без ДДВ
Зафатнина 33500 л Суспензија пружина/пневматски
Година 1985 Километража Носивост
Литванија, Dievogala
цистерна за гас INTERCONSULT 61 350 liter
11
26.000 € Без ДДВ
Зафатнина 61350 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/1992 Километража Носивост
Литванија, Dievogala
цистерна за гас LPG TANKERS 25000L  4 UNITS
6
8.500 € Без ДДВ
Зафатнина 25000 л
Година Километража Носивост
Литванија, Dievogala
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се