Филтри -

Цистерни за гас од Холандија

Резултати од пребарување: 141 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гас од Холандија: 141 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гас OMSP MACOLA LPG/GAS/GAZ/GPL/PROPAN-BUTAN 27BAR ABS+ADR=55.000LTR
22
цена на барање
Зафатнина 55000 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995-12-18 Километража Носивост 23550 кг
Холандија, Amstelveen
цистерна за гас LPG/GAS 1.150 l.
1
цена на барање
Зафатнина 1.15 м³
Година Километража Носивост
Холандија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за гас LPG/GAS 2.300 l.
2
цена на барање
Зафатнина 2.3 м³
Година Километража Носивост
Холандија
цистерна за гас Citergaz 16350 liter LPG / GPL Gas / Gaz storage tank, Propane, Gastank
8
8.750 € Без ДДВ
Зафатнина 16350 л
Година 1965-01-01 Километража Носивост
Холандија, Ede
цистерна за гас Citergaz 12000 liter LPG / GPL Gas / Gaz storage tank, Propane, Gastank
12
6.750 € Без ДДВ
Година 1961-01-01 Километража Носивост
Холандија, Ede
нови цистерна за гас MTD Gas tank steel 57 m3 NEW - 3 Axle BPW - DRUM
14
42.500 € Без ДДВ
Година 01/2017 Километража Носивост 37000 кг
Холандија, Hoogerheide
цистерна за гас Citergaz 49950 Liter LPG / GPL Gas / Gaz storage tank, Propane, Gastank
8
23.750 € Без ДДВ
Година Километража Носивост
Холандија, Ede
цистерна за гас Citergaz 51975 Liter LPG / GPL Gas/ Gaz storage tank, Propane, Gastank, P
5
23.750 € Без ДДВ
Година Километража Носивост
Холандија, Ede
цистерна за гас Citergaz 49997 Liter LPG / GPL Gas/ Gaz storage tank, Propane, Gastank, P
8
23.750 € Без ДДВ
Година Километража Носивост
Холандија, Ede
цистерна за гас Citergaz 52060 Liter LPG / GPL Gas/ Gaz storage tank, Propane, Gastank, P
7
23.750 € Без ДДВ
Зафатнина 52060 л
Година Километража Носивост
Холандија, Ede
цистерна за гас Citergaz 51740 Liter LPG / GPL Gas/ Gaz storage tank, Propane, Gastank, P
9
23.750 € Без ДДВ
Зафатнина 51740 л
Година Километража Носивост
Холандија, Ede
цистерна за гас Citergaz 51900 Liter LPG / GPL Gas/ Gaz storage tank, Propane, Gastank, P
9
23.750 € Без ДДВ
Зафатнина 51.9 м³
Година Километража Носивост
Холандија, Ede
цистерна за гас Citergaz 100000 Liter LPG / GPL Gas / Gaz storage tank, Propane, Gastank
6
29.750 € Без ДДВ
Зафатнина 100000 л
Година Километража Носивост
Холандија, Ede
цистерна за гас Citergaz 100500 Liter LPG / GPL Gas / Gaz storage tank, Propane, Gastank
8
29.750 € Без ДДВ
Година Километража Носивост
Холандија, Ede
цистерна за гас Citergaz 50000 Liter LPG / GPL Gas/ Gaz storage tank, Propane, Gastank, P
5
23.750 € Без ДДВ
Година Километража Носивост
Холандија, Ede
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 141 огласа
Прикажи
Претплати се