Филтри -

Цистерни за гас од Германија

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гас од Германија: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гас Andere Tank
4
2.500 € Без ДДВ
Зафатнина 10 м³
Година 1991 Километража Носивост
Германија, Bovenden
нови цистерна за гас AUREPA
3
цена на барање
Зафатнина 22 м³
Година 2020-03 Километража Носивост 22000 кг
Германија, Oberhausen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за гас SATRI LPG
5
17.900 € Без ДДВ
Зафатнина 50900 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/1992 Километража Носивост
Германија, RHEINE
цистерна за гас BURG CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
13
цена на барање
Зафатнина 28 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1991-06-05 Километража Носивост 28000 кг
Германија, Oberhausen
цистерна за гас KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen Gastank
9
цена на барање
Зафатнина 27.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1990-06 Километража Носивост 21170 кг
Германија, Oberhausen
цистерна за гас AUREPA CO2, Carbon dioxide, углекислота, Robine, Gas, Cryogenic
3
цена на барање
Зафатнина 25 м³
Година 1981-01 Километража Носивост
Германија, Oberhausen
цистерна за гас CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota
10
цена на барање
Зафатнина 22 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1979 Километража Носивост 22000 кг
Германија, Oberhausen
цистерна за гас AUREPA GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen, AGA CRYO
11
цена на барање
Зафатнина 18.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1985-07-06 Километража Носивост 19700 кг
Германија, Oberhausen
цистерна за гас GOFA CO2, Carbon dioxide, gas, uglekislota, cryogenic
11
цена на барање
Зафатнина 22 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1989-07 Километража Носивост 22800 кг
Германија, Oberhausen
цистерна за гас AUREPA Oxygen, Argon, Nitrogen, LNG, LHe, Helium, GAS Cryo, Messer, cry
1
цена на барање
Година 1980-01 Километража Носивост
Германија, Oberhausen
цистерна за гас KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen
10
цена на барање
Зафатнина 30 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992-06 Километража Носивост 22500 кг
Германија, Köln
цистерна за гас AUREPA LNG, Methane, Gas Tank, 45000 Liter, Natural gas, Air Liquide cr
10
17.500 € Без ДДВ
Зафатнина 45 м³
Година 01/1989 Километража Носивост 19500 кг
Германија, Oberhausen
цистерна за гас SAAR TAH200L, 3 Kammern, 20.200ltr., Heizöl
10
13.990 € Без ДДВ
Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1997 Километража Носивост 14420 кг
Германија, Sittensen
цистерна за гас BC LDS NCG-48 GAS LPG
14
55.700 € Без ДДВ
Зафатнина 48 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-09-01 Километража 500000 км Носивост 22300 кг
Германија, Zittau
цистерна за гас Robine LPG
7
18.900 € Без ДДВ
Зафатнина 51000 л
Година 10/1992 Километража Носивост
Германија, RHEINE
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се