Филтри -

Цистерни за гас од Бугарија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гас од Бугарија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гас ACERBI 20 G 545 PA
18
29.000 € Без ДДВ
Зафатнина 54690 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1998-11-03 Километража Носивост
Бугарија
цистерна за гас ACERBI 14 G 372
18
23.000 € Без ДДВ
Зафатнина 52 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1988-01-01 Километража Носивост
Бугарија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гас ACERBI 20 G 545 PA
9
33.000 € Без ДДВ
Зафатнина 55010 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-05-03 Километража Носивост
Бугарија
цистерна за гас VAN HOOL
6
15.000 €
Зафатнина 49 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1981 Километража Носивост 23030 кг
Бугарија, Благоевград
цистерна за гас ACERBI
13
37.000 € Без ДДВ
Зафатнина 52 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Километража Носивост 22400 кг
Бугарија, Благоевград
цистерна за гас ACERBI OMT 307
7
37.000 € Без ДДВ
Зафатнина 52 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2002 Километража Носивост 23800 кг
Бугарија, Благоевград
цистерна за гас ACERBI 20 G 545 PA
7
37.000 € Без ДДВ
Зафатнина 54.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997 Километража Носивост 24000 кг
Бугарија, Благоевград
цистерна за гас ACERBI 20 G 545 PA
9
39.000 € Без ДДВ
Зафатнина 55.88 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-12-17 Километража Носивост
Бугарија
цистерна за гас OMSP
7
цена на барање
Зафатнина 50600 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2001 Километража Носивост
Бугарија, STARA ZAGORA
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се