Филтри -

Цистерни за гас VPS

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гас VPS: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гас VPS
4
цена на барање
Зафатнина 48 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража Носивост 22070 кг
Полска, Chełm
цистерна за гас VPS CN48
4
цена на барање
Зафатнина 48 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража Носивост 22200 кг
Украина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гас VPS сменное шасси
5
цена на барање
Зафатнина 24 м³
Година 2008 Километража Носивост 10000 кг
Украина
цистерна за гас VPS CN-48
1
95.000 US$ EUR ≈ 81.140 €
Зафатнина 48 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година Километража 1000000 км Носивост 24000 кг
Украина, Дергачі
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се