Филтри -

Цистерни за гас VAN HOOL

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гас VAN HOOL: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гас VAN HOOL
6
15.000 €
Зафатнина 49 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1981 Километража Носивост 23030 кг
Бугарија, Благоевград
цистерна за гас VAN HOOL 3B2011 ID 1.130 70.000 liter stationary gastank gas, lpg, gpl, g
4
цена на барање
Зафатнина 0.07 м³
Година 2005-03-29 Километража Носивост 31800 кг
Холандија, Lelystad
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гас VAN HOOL 50.000 liter stationary gastank on flatbed trailer - Gas, Gaz, L
3
цена на барање
Зафатнина 0.05 м³
Година 2005-05-01 Километража Носивост
Холандија, Lelystad
цистерна за гас VAN HOOL 55857 LITER LPG
11
16.500 € Без ДДВ
Зафатнина 55857 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/1982 Километража Носивост
Литванија, Dievogala
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се