Филтри -

Цистерни за гас SINAN TANKER-TREYLER

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гас SINAN TANKER-TREYLER: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови цистерна за гас SINAN TANKER-TREYLER LPG Tanker- Газовоз Автоцистерна- صهريج نقل الغاز  LPG
17
ВИДЕО
цена на барање
Зафатнина 36 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Носивост
Турција, KONYA
нови цистерна за гас SINAN TANKER-TREYLER LPG tanker Trailer- Газовоз
4
ВИДЕО
18.000 US$ EUR ≈ 15.460 €
Зафатнина 18 м³
Година Километража Носивост
Турција, KONYA
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови цистерна за гас SINAN TANKER-TREYLER аммиаковоз
3
цена на барање
Зафатнина 36 м³ Суспензија хидраулично
Година 2020 Километража Носивост
Украина, Одесса
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се