Филтри -

Цистерни за гас ONBEKEND

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гас ONBEKEND: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гас ONBEKEND TANKMOBIL T4LS148 GAS / LPG
5
22.000 € Без ДДВ
Зафатнина 0.05 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1994-01-01 Километража Носивост
Холандија, Heiloo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се