Филтри -

Цистерни за гас OMSP

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гас OMSP: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гас OMSP MACOLA LPG/GAS/GAZ/GPL/PROPAN-BUTAN 27BAR ABS+ADR=55.000LTR
22
цена на барање
Зафатнина 55000 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995-12-18 Километража Носивост 23550 кг
Холандија, Amstelveen
цистерна за гас OMSP
7
цена на барање
Зафатнина 50600 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2001 Километража Носивост
Бугарија, STARA ZAGORA
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
цистерна за гас OMSP Macola
13
34.500 € Без ДДВ
Зафатнина 36000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-06-04 Километража 855000 км Носивост 15200 кг
Романија, Ploiești
цистерна за гас OMSP MACOLA
14
27.000 € Без ДДВ
Зафатнина 63000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Километража Носивост
Литванија, Dievogala
цистерна за гас OMSP MACOLA TBT24N
9
12.500 € Без ДДВ
Зафатнина 24000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1998 Километража Носивост 10620 кг
Литванија, Dievogala
цистерна за гас OMSP MACOLA  52500 LITERS
4
16.500 € Без ДДВ
Зафатнина 52500 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1988 Километража Носивост
Литванија, Dievogala
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се