Филтри -

Цистерни за гас KLAESER

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гас KLAESER: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гас KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen Gastank
9
цена на барање
Зафатнина 27.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1990-06 Километража Носивост 21170 кг
Германија, Oberhausen
цистерна за гас KLAESER GAS, Cryogenic, Oxygen, Argon, Nitrogen
10
цена на барање
Зафатнина 30 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 1992-06 Километража Носивост 22500 кг
Германија, Köln
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се