Филтри -

Цистерни за гас KASSBOHRER

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гас KASSBOHRER: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гас KASSBOHRER SSK 52/11-24 52M3
6
8.500 € Без ДДВ
Зафатнина 52 м³
Година 1988-07-01 Километража Носивост 27790 кг
Холандија, Heiloo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се