Филтри -

Цистерни за гас INTERCONSULT

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни за гас INTERCONSULT: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна за гас INTERCONSULT 24 000 liter
10
12.500 € Без ДДВ
Зафатнина 24000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1985 Километража Носивост
Литванија, Dievogala
цистерна за гас INTERCONSULT 61 350 liter
11
26.000 € Без ДДВ
Зафатнина 61350 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/1992 Километража Носивост
Литванија, Dievogala
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна за гас INTERCONSULT 1+3
15
3.900 € Без ДДВ
Година 1990 Километража Носивост 26400 кг
Финска, Pirkkala
цистерна за гас INTERCONSULT + pump + meter
17
цена на барање
Зафатнина 58000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1996 Километража Носивост
Литванија, Dievogala
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се